Kupa e Gjermanise

Skuadrat e mëdha nuk gabojnë kalojnë në fazën e 1/8-ave

Në kampin e Bayernit të Mynihut duket se është rikthyer qetësia, me disa fitore radhazi, ndërsa mbrëmjen e sotme, skuadra siguroi edhe kualifikimin për në fazën e 1/8-ave të Kupës së Gjermanisë.

Bavarezët e drejtuar nga Niko Kovaç, arritën të fitojnë me rezultatin 1-2 në ndeshjen e luajtur në transfertë ndaj Rodinghausenit, që militon në kategorinë e 4-t gjermane.

Wagner dhe Muller shënuan për bavarezët, në minutat 8’ dhe 13’, ndërsa vendasit rihapën takimin në fillim të pjesës së dytë me Meyer, por nuk arritën të bëjnë befasinë.

Kualifikim siguruan edhe Hertha e Berlinit e Wolfsburgu, të cilat eliminuan përkatësisht Darmstadin dhe Hannoverin, në sfida që i luajtën në transfertë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency