Futboll

“Skuqet” Albi Doka, Gorica pëson humbjen e parë në kampionat

Pas një starti në kufijtë e perfektes me 4 fitore radhazi e një barazim, skuadra kroate e Goricës ka pësuar edhe humbjen e parë në kampionat, teksa u mposht me rezultatin 2-1 nga Osijek në transfertë.

Duhej të kishte një derbi shqiptar në fushë, mes Eros Grezdës dhe Albi Dokës, por sulmuesi gjakovar nuk ishte fare në dispozicion të trajnerit të Osijek, ndërsa ish mbrojtësi i Tiranës e nisi sfidën si titullar.

Albi Doka qëndroi në fushë për 72 minuta, pasi u ndëshkua edhe me kartonin e dytë të verdhë dhe la skuadrën e Goricës me 10 futbollistë, kur rezultati ishte 1-0 në favor të Osijek. Gorica ia doli të barazojë edhe pse me 10 futbollistë, por në minutën e 7 shtesë pësoi edhe golin e dytë dhe doli pa pikë nga kjo transfertë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency