Atletikë

Smajlaj nuk ia del në Berlin, nuk mbron dot titullin kampion

Izmir Smajlaj nuk ia doli dot të futet në zonën e medaljeve, në Kampionatin Europian të Atletikës, që po zhvillohet në Berlin të Gjermanisë.

Atleti shkodran i kërcimit së gjati mori një rezultat për t’u harruar, pasi u rendit vetëm në vendin e gjashtë, duke regjistruar 7.99 metra si kërcimin e tij më të mirë.

Kështu shkodrani nuk arriti të kërceja as 8.08 metra, distancë që i mjaftoi për t’u shpallur kampion Europe vitin e kaluar në Beograd, titull që këtë herë dështoi ta mbrojë.

Miltiadis Tentoglou është kampioni i ri i Europës në këtë disiplinë, pasi kërceu 8.25 metra, duke lënë pas gjermanin Fabian Heinle me 8.13 dhe ukrainasin Serhii Nykyforov.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency