Eredivisie

Sneijder ndjek rrugën e Robben, gati t’i rikthehet futbollit të luajtur!

Wesley Sneijder po mendon seriozisht rikthimin në futboll. 1 vit e gjysmë pasi njoftoi tërheqjen, holandezi duket se po tundohet nga ideja për t’u rikthyer në fushën e blertë. Mediat në Holandë raportojnë se 36-vjeçari është në bisedime dhe do të firmosë për klubin e qytetit të tij të lindjes, Utrechtin. Ndeshja e fundit e Sneijder daton në janar të vitit 2019, kur luante për Al-Gharafan në Kupën e Katarit ndaj Al Arabit. Kujtojmë se të njëjtën rrugë ndoqi Arjen Robben, i cili pas tërheqjes vendosi të rikthehej dhe firmosi pak ditë më parë me Groningenin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency