La Liga

Sociedad mposht Villarealin, Europa League më pranë!

Sociedad bën goditjen e madhe në javën e 36-të të La Ligas. Skuadra baske triumfoi me shifrat 1-2 brenda në Estadio de la Ceramica përballë Villareal, duke hedhur një hap të sigurt drejt kualifikimit në Europa League në sezonin e ardhshëm. Golat e sulmuesit Ëilliam Jose dhe mbrojtësit Diego Llorente i dhanë fitoren Real Sociedadit dhe i shkaktuan humbjen e dytë rresht në shtëpi Villarealit, që gjithsesi me këtë disfatë nuk vendos në rrezik kualifikimin direkt në grupet e Europa League. Golin e vetëm për nëndetsen e verdhë e realizoi Santi Cazorla. Përfundoi në barazim pa gola ndërkohë sfida tjetër mes Alaves dhe Getafes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency