Gossip

Solci Perez, shikoni çfarë ka humbur Lautaro Martinez!

Në Argjentinë njihet si ish e dashura e Lautaro Martinezit, sulmuesit më të ri të Interit. Është një “bombë” e vërtetë dhe kjo nuk është e vështirë për t’u kuptuar. Fotot që poston në Instagram i lënë shumë pak vend imagjinatës. Fiziku i saj është thjesht i mrekullueshëm, pasi ajo përkujdeset deri në detaje me ushqimin që konsumon dhe ushtrimet në palestër. Lautaro ndoshta do të jetë penduar që i dha fund lidhjes me të. Megjithatë aktualisht sulmuesi i Interit duket shumë i lumtur në krah të të dashurës së tij të re Agustina Gandolfo

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency