Premier League

Solskjaer çon skuadrën në Dubai, por mungon “ylli” i ekipit

Pasi koleksionoi 5 fitore në 5 takimet e para në stolin e Manchester United, Ole Gunar Solskjaer u bëri futbollistëve të tij një surprizë të këndshme.

Ai vendosi që skuadra të udhëtojë drejt Dubait, ku do të qëndrojë për 4 net dhe do të shfrytëzojë temperaturat e ngrohta atje, për të kryer disa seanca stërvitore.

Vendimi i trajnerit dhe klubit, për t’u spostuar në kryeqytetin e Emirateve të Bashkuara Arabe, u mirëprit nga futbollistët e “Djajve”, të cilët përveç stërvitjes, do të kenë mundësi të shijojnë edhe plazhin e rrezet e diellit arab.

Megjithatë në fotot e shkrepura në aeroport, pak para nisjes për në Dubai, binte në sy mungesa e yllit të skuadrës, Paul Pogba, ndërsa ende nuk dihen arsyet pse francezi nuk ka udhëtuar me skuadrën.

Ka mjaftuar kaq, që mediat angleze të hedhin hipotezat e një largimi të mundshëm të kampionit të botës nga klubi i Manchester Unitedit, zëra këto që kanë lindur që në periudhën kur “djajtë e kuq” drejtoheshin nga Jose Mourinho.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency