Merkato

Solskjaer e ka harruar në stol, Tottenham ndjek sulmuesin e Man. United

Pronari i Tottenham, Daniel Levy vendos të zbresë vetë në fushën e merkatos. Numri një i “spurs”-ave gjatë janarit do të synojë të afrojë në skuadër Anthony Martial, i cili aktualisht është pjesë e Manchester United.

Trajneri i “djave të kuq”, Ole Gunnar Solskjaer duket se ka dhënë miratimin e tij për largimin e futbollistit gjatë dimrit. 25-vjeçari luan sezonin e tij të shtatë në “Old Trafford” pasi u bashkua klubit anglez nga Monaco për një tarifë prej 57.6 milionë paund, një rekord transferimi për një adoleshent në atë kohë.

Gjatë viteve rendimenti i Martial ka ardhur duke rënë çka ka sjellë dhe pakënaqësi te drejtuesit, të cilët mund ta lënë të lirë lojtarin për 40 milionë Paund. Nga kjo situatë kërkon të përfitojë Levy, i cili në Janar do të bëjë maksimumin për ta vënë lojtarin nën urdhrat e Nuno Espírito Santo.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency