Premier League

Solskjaer, i dërrmuar: Dita më e errët si trajner i Man. United

Mund t’i dalë për shumë kohë në ëndërr një poshtërim i tillë nga rivalët e përjetshëm në derbin e Anglisë. Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, e pranon që është momenti më i vështirë në stolin e “Djajve të Kuq”:

“Nuk është e lehtë të thuash diçka, përveç se është dita më e errët që kam pasur duke udhëhequr këta lojtarë. Nuk ishim mjaftueshëm të mirë individualisht dhe si ekip, nuk duhet t’ia lejosh ato mundësi një skuadre si Liverpooli, por fatkeqësisht ne e bëmë. E gjithë performanca nuk ishte e mirë. Ata patën raste dhe ishin shumë të saktë. Goli i tretë vendosi ndeshjen.”

Përgjegjësia: “Është imja. Stafi stërvitor është shumë, shumë i mirë. Jam unë ai që zgjedh mënyrën se si duhet t’i qasemi ndeshjes. U dhamë shumë hapësira dhe kur u jepni lojtarëve të mirë hapësirë ​​ata shënojnë.

Humbje e rëndë: “Sezonin e kaluar humbëm ndaj “Spurs”-ave 6-1, por kjo është më keq, shumë më keq për mua, si një djalë i Mançesterit. Duhet ta kapërcejmë këtë moment sa më shpejt që të mundemi.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency