Premier League

Solskjaer i mbyll dyert Juves dhe blindon Lukakun: Do të qëndrojë me siguri

Komplikohet kalimi i Romelu Lukakut te Juventusi, madje gjasat më të mëdha për momentin janë që ky operacion merkatoje të mos realizohet. Pengesa e rradhës në bisedimet mes Lukakut dhe Juves është bërë trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer. Ky i fundit në një intervistë i pyetur për Paul Pogba dhe Romelu Lukakun ka deklaruar me bindje se të dy lojtarët do të vazhdojnë të jenë pjesë e Djajëve të Kuq edhe në sezonin  e ri.      Solskjaer ka nënvizuar gjithashtu se Lukaku do të rikthehet të stërvitet me grupin këtë javë pasi e ka kaluar plotësisht dëmtimin. Mesa duket shkëmbimi Lukaku-Dybala nuk do të kryhet kjo për shkak edhe të kërkesave të larta të sulmuesit argjentinas.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency