Premier League

Solskjaer krenar për kualifikimin në Champions: Po krijojmë një grup dhe një kulturë spektakli!

Ole Gunnar Solskjaer i gëzohet kualifikimit të Manchester United në Champions League për sezonin e ardhshëm. Falë suksesit 0-2 në King Power Stadium në përballjen direkte ndaj Leicester, Djajtë e Kuq e mbyllën kampionatin në vendin e 3-të në kuotën e 66 pikëve dhe trajneri norvegjez është i lumtur për këtë arritje pasi me rikthimin e futbollit pas pandemisë United ka treguar fytyrën e saj të vërtetë.

“Jam i lumtur për faktin që kemi siguruar një vend në Champions League. Kemi rikuperuar shumë, ishim shumë pas në renditje, por ia dolëm të kapërcejmë shumë skuadra. Kemi treguar vazhdimësi dhe mentalitetin e duhur. Po ndërtojmë një grup dhe një kulturë spektakli, duhet të ndihemi krenarë. Iu thashë djemve që, pavarësisht se çfarë do të ndodhte sot, ne kemi fituar. Lojtarët kanë treguar cilësitë e tyre si grup, po dukemi gjithnjë e më shumë si Manchester United i vërtetë. Është krijuar një ambient shumë më i mirë se sa ka qenë“, u shpreh tekniku norvegjez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency