Futboll

Son i jep fitoren Tottenhamit, Levante e Celta Vigo ndajnë nga një pikë

Dyshja Kane-Son nderojnë sërish Tottenhamin, që triumfoi me rezultatin minimal 0-1 në transfertën e vështirë ndaj Burnleyt. “Spurs”-at e Jose Mourinhos vuajtën jo pak mbëmjen e sotme, por ia dolën të çojnë tre pikët në shtëpi, falë formës spektakolare të dyshes sulmuese.

Goli i vetëm i takimit u shënua nga Hueng Min Son në minutën e 76′, me koreano-jugorin që gjuajti saktë me kokë pas një krosimi perfekt të Harry Kane, ndërsa Tottenham u ngjit në kuotën e 11 pikëve, vetëm dy më pak se Everton e Liverpool që kryesojnë kampionatin.

Sfida e fundit e javës së 7 në kampionatin spanjoll ishte ajo mes Levantes e Celta Vigos, që përfundoi në barazim 1-1. Roger shënoi me penallti për skuadrën Valenciane, por miqtë barazuan me anë të Carreira dhe morën një pikë me vlerë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency