Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Sondazhi/ Derbi në çerekfinale, çfarë preferojnë tifozët e Interit dhe Milanit

Sondazhi/ Derbi në çerekfinale
Sondazhi/ Derbi në çerekfinale

Interi dhe Milani rrezikojnë të përballen bashkë në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve, pasi të dyja ia dolën të kualifikohen, teksa shumë e shpresojnë një derbi të Milanos në këtë fazë.

“Sportmediaset” ka bërë një sondazh me tifozë të të dy klubeve, duke i pyetur nëse do të donin një derbi në çerekfinale dhe rezultati ka qenë që ata zikaltër janë shprehur po, ndërsa ata kuqezinj janë stepur.

Lexo edhe:

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...