Kategoria Superiore

Sormani trembet nga koronavirusi, “braktis” Partizanin në derbi

Koronavirusi ka prishur atmosferën te Partizani në prag të derbit të kryeqytetit, pasi plot 5 futbollistë të të kuqve rezultuan pozitivë ndaj Covid-19 dhe nuk do të jenë në dispozicion të skuadrës për sfidën sonte.

Por si të mos mjaftojë kjo, edhe trajneri italian Adolfo Sormani duket se është trembur nga situata e krijuar në ekipin e tij dhe ka vendosur të mos jetë në pankinë mbrëmjen e sotme për të drejtuar Partizanin.

Burime për Supersport kanë konfirmuar se “të kuqtë” do të drejtohen sonte në pankinë nga zëvendës trajneri Reinaldo Kalari.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency