Premier League

Sot 17:00 M.City-Chelsea, përballë do të jenë dy mjeshtrat e lojës së bukur, spektakli i garantuar në Supersport!

Dy fitoret radhazi ndaj Arsenalit dhe Evertonit kanë rikthyer humorin te Manchester City. Skuadra e Pep Guardiolës tashmë është vetëm 3 pikë larg Liverpoolit kryesues dhe me një sukses sot ndaj Chelsea-t do ta barazonte me pikë edhe pse me një ndeshje më shumë. E diela e futbollit anglez kulmon padiskutim me superduelin e Etihad Stadium, aty ku City i Guardiolës do të presë Chelsea-n e Sarrit në një duel të vështirë për të dyja ekipet por edhe shumë të bukur për tu parë duke patur parasysh faktin që të dy trajnerët preferojnë futbollin sulmues. Në Supersport do të keni mundësi të ndiqni live këtë supersfidë e cila premton shkëndija, pasi të dyja ekipet kanë objektiva për të arritur. Manchester City kërkon të mos humbasë terren në garën për titull ndërkohë që Chelsea dëshiron të rimarrë vendin e 4-t që tashmë i përket Manchester United. Blutë e Londrës janë një nga 4 skuadrat që e kanë mposhtur City-in në këtë sezon dhe Sarri di ta mundë Guardiolën. Kjo sfidë mund të konsiderohet edhe si një “antipastë” për duelin e pas dy javëve në finalen e Carabao Cup, ku City dhe Chelsea do të diskutojnë trofeun e parë sezonal në mitikun Wembley.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency