Kupa e Shqiperise

Sot ndeshjet e para të fazës së 1/16-ave, nuk priten befasi për të mëdhatë

Në pritje të fundjavës për javën e 5-të të Kategorisë Superiore, futbolli shqiptar do të rikthehet sot me ndeshjet e para të Kupës së Shqipërisë, të vlefshme për fazën e 1/16-ave.

Takimet do të zhvillohen të gjitha në orën 16:00, teksa në fushë do të zbresin të gjithë skuadrat e Kategorisë Superiore të cilat nuk parashikohet të kenë vështirësi me kundërshtarët që u ka rezervuar shorti.

Në fazën e 1/16-ave spikat derbi krutan mes Ilirisë dhe Kastriotit, si dhe disa sfida të tjera mes skuadrave të Kategorisë së Parë.

Grupi A
Vora – Partizani
Tërbuni – Teuta
Veleçiku – Flamurtari
Shenkolli – Tirana
Iliria – Kastrioti
Burreli – Vllaznia
Erzeni – Dinamo
Korabi – Besëlidhja

Grupi B
Shkumbini – Kukësi
Devolli – Skënderbeu
Elbasani – Laçi
Turbina – Luftëtari
Apolonia – Kamza
Pogradeci – Bylis
Egnatia – FC Besa
Lushnja – Oriku

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency