Premier League

Soumare, goditja e parë e Newcastle në merkato!

Boubakary Soumare mund të ndryshojë fanellë për sezonin e ardhshëm. 21-vjeçari i cili është pjesë e Lille që nga viti 2017 me shumë mundësi do të largohet gjatë verës. Ky sezon nuk ka qënë aspak i lehtë për futbollistin, i cili është lënën shpesh here jashtë formacionit për arsye disiplinore. Futbollisti nuk ndihet rehat në Francë dhe për këtë arsye është gati të pranojë ofertën e Newcastle, të cilën e kishte refuzuar më parë. Me ndryhimin e pronarëve të Magpies, duket se Soumare është gati të rinisë aventurën në Angli.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency