Premier League

Southamptoni “flirton” me fitoren, Burnley siguron suksesin e parë

Southamptoni u nda në barazim 1-1 në fushën e Wolves pas katër fitoreve radhazi, duke humbur pak terren në grupin e skuadrave që kryesojnë Premier Leaguen. Skuadra e drejtuar nga Hasenhuttl ishte në epërsi të një goli deri 15 minuta para përfundimit të kohës së rrgullt falë golit të shënuar nga Theo Walcott në minutën e 58-të, por nuk ia doli të largohej me tri pikë nga “Molineux Stadium”, pasi Neto barazoi takimin duke u gjendur në vendin dhe kohën e duhur pasi topi iu kthye nga shtylla në formë asisti.
Më herët, Burnley regjistroi fitoren e parë në Premier League në sfidën ndaj Crystal Palace me gol të Wood që në minutën e 8-të. Ky sukses e çon Burnley-n në vendin e 17-të me 5 pikë, vetëm 1 pikë larg zonës së ftohtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency