Gossip

Spalletti bën pazaret e shtëpisë, Eder nuk i ndahet (Foto)

Luciano Spalletti ka lënë për disa ore Interin dhe ka dalë për shopping me familjen e tij, në dyqanet e panumërta të Milanos.

I shoqëruar nga bashkëshortja Tamara Angeli, 3 fëmijët dhe qeni i tyre, trajneri zikaltër është fotografuar duke vizituar dyqane të ndryshme të qytetit të modës.

Spalletti ka takuar në mënyrë rastësore edhe sulmuesin e Interit, italo-brazilianin Eder, me të cilin është parë të bëjë humor. Duket se Spalletti edhe kur del vetë në treg, nuk gjen dot lojtarë të rinj, por vetëm ata aktualë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency