Euro 2020

Spanja vaksinohet këtë të premte, frikë për performancën e lojtarëve

Kombëtarja Spanjolle e futbollit, e tronditur së fundmi nga rastet me Koronavirus, do të marrë vaksinën për të krijuar imunitet. Procesi do të kryhet këtë të premte nga autoritet përkatëse, duke nisur nga ora 10:00.

Informacioni u konfirmua për mediet iberike nga Ministria e Mbrojtjes, përgjegjëse për operacionet e vaksinimit, pasi ato do t’i besohen Ushtrisë. Ministrja e shëndetësisë, Carolina Darias, tha në një konferencë për shtyp se vaksina që do të administrohet do të jetë Pfizer, për të cilën janë planifikuar dy doza.

Frika është se efektiviteti i vaksinës nuk zhvillohet në kohë dhe efektet anësore të mundshme ndikojnë në performancën e lojtarëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency