Premier League

Spektakël dhe gola në Old Trafford, Clavert-Lewin i heq fitoren nga duart Man.United-it në limite!

Një gol i Clavert-Lewin në minutën e 6-të shtesë i hoqi fitoren nga duart Manchester United me skuadrën e Solskjaer që barazoi 3-3 në Old Trafford ndaj Everton pas një ndeshje spetakolare dhe emocionuese. Një barazim që la një shije të hidhur te United që e pa veten në avantazh të dyfishtë në fundin e pjesës së parë, falë golave të Edinson Cavanit dhe Bruno Fernandes. Fillimi i pjesës së dytë ishte i gjithi për Evertonin që barazoi rezultatin falë dy golave në harkun e dy minutave nga Doucoure dhe James Rodriguez. Gjithsedi United nuk u dorëzua dhe në minutën e 71-të gjetën sërish epërsinë me golin e McTominay, epërsi që zgjati deri në minutën e 96-të kur Clavert-Lewin shënoi golin e barazimit përfundimtar 3-3.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency