Eredivisie

Sponsori i ri i Emmen në fanellë, një kompani lodrash seksi!

Dihet që Holanda është një nga shtetet e Europës në të cilën prostitucioni është një profesiont tërësisht i ligjshëm dhe konform të gjitha rregullave, por që një skuadër të kishte si sponsor kryesor në fanellë një kompani të lodrave të seksit kjo nuk ishte dëgjuar më parë. Historia e pazakontë vjen nga Holanda aty ku klubi Eredivisies Emmen është të mbajë në fanellë emrin e kompanisë së lodrave të seksit “Easy Toys”

“FC Emmen dhe federata arritën një zgjidhje që të mbajmë sponsorin e ri “Easy Toys”, thuhet në deklaratën e klubit holandez.

Për herë të parë fanellën me sponsorin e ri klubi i Emmen do ta mbajë në ndeshjen e kësaj fundjave ndaj Willem 2.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency