Merkato

Sponsori Pirelli gati të ndihmojë Interin për blerjen e Messit!

Mediat spanjolle pak ditë më parë e bënë fakt të kryer largimin e Lionel Messit nga Barcelona në fund të këtij sezoni me yllin argjentinas që nuk ka pranuar rinovimin e kontratës me blaugranat dhe kërkon të largohet me parametër zero në verën e vitit të ardhshëm. Gjithsesi me disa deklarata të dhëna sëfundmi presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu theksoi se dëshira e Messit është një dhe e vetme të mbyllë karrierën me Barcelonën. Por tashmë që gjithçka që është një rebus i vërtetë dhe ato që thuhen për të ardhmen e Messit, janë kontradiktore, klubet e interesuara për të do ta bëjnë një tentativë dhe një prej ekipeve që interesohen për Messin është edhe Interi.

Klubi zikaltër e ëndërron prej kohësh 6-herë fituesin e Topit të Artë dhe për të bërë të lumtur të gjithë popullin zikaltër duke afruar një prej futbollistëve më të mirë të historisë, presidenti i Interit mund të ndihmohet edhe nga sponsori Pirelli. Marco Troncheti Provera njeriu kyc i Pirellit për të plotësuar edhe një nga dëshirat e mëdha të ish-presidentit Morattit, atë për të parë Messin të mbajë veshur fanellën zikaltër është gati të mbulojë një pjesë të pagës së majme të yllit argjentinas, vetëm e vetëm që Messi të transferohet te Interi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency