Futboll

Sportiello dorëzohet në fund, Atalanta barazon në Firence

Atalanta ka arritur të marrë një barazim ‘in extremis’, por tërësisht të merituar, në ndeshjen ndaj Fiorentinës vendase.

Në ‘Artemio Franchi’ u zhvillua një sfidë shumë spektakolare, që pati për protagonistë futbollistët e Atalantës dhe portierin e Fiorentinës, Sportiello.

Fiorentina kaloi në avantazh në minutën e 12, me anë të talentit Enrico Chiesa, që goditi bukur brenda zonës dhe mposhti Etrit Berishën.

Që nga ai moment, Atalanta kërkoi me ngulm golin e barazimit, veçanërisht në pjesën e dytë, kur humbi edhe një 11 metërsh me Papu Gomez, si dhe disa raste të shkëlqyera shënimi. Gjithsesi, barazimi erdhi vetëm në minutën e fundit shtesë, kur Sportiello nuk ia doli të ndalë një goditje të mesfushorit Freuler.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency