Serie A

Sprinti final për zonën Champions, Ibra gati të udhëheqë Milanin

Ndonëse u shpall kampion dimri, pasi mbylli fazën e parë të kampionatit në krye të renditjes, Milani po kalon një moment mjaft të vështirë rezultatesh dhe aktualisht ka zbritur në vendin e pestë, duke komplikuar totalisht objektivin, që është një vend në zonën Champions.

Dy humbje radhazi, në shtëpi ndaj Sassuolos dhe në transfertë ndaj Lazios, kanë prishur jo pak atmosferën në klubin kuqezi, ndërsa përveç një rënieje fizike të lojtarëve, Pioli është përballur edhe me mungesën e liderit të skuadrës, Zlatan Ibrahimovic.

Megjithatë 39-vjeçari suedez ka lënë pas krahëve dëmtimin dhe është gati të luajë nga minuta e parë në sfidën e fundjavës ndaj Beneventos, aty ku Milani është i dënuar të marrë tre pikët për të shpresuar në arritjen e objektivit.

Gjiganti suedez është stërvitur rregullisht me skuadrën dhe është gati të udhëheqë skuadrën në 5 javët e mbetura deri në fund të sezonit, ndërsa trajneri Pioli fërkon duart, pasi statistikat konfirmojnë se me Ibrën në fushë, Milani ka një mesatare pikësh mjaft të lartë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency