Përfaqësuesja

Sqarimi i Herolind Shalës: Fjala nënçmim për analistë, gazetarë dhe trajnerin italian

Si fillim një postim, ndoshta emocional, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes, që preku shumë tifozë të Kombëtares Shqiptare, që sikurse shpjegon vetë Herolind Shala, nuk janë kursyer duke i dërguar mesazhe ofenduese.

 

Më pas, një tjetër postim, këtë herë sqarues, për të thënë se “shigjeta” e tij kishte një target të caktuar. Analistë dhe gazetarë, por veçanërisht trajnerin italian (Panuccin), që, sipas Shalës, e kishte nënvlerësuar Kosovën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency