Kupa e Frances

St Ettiene finalistja e dytë e Kupës së Francës, sfidon PSG-në!

Do të diskutohet mes Paris Saint Germain dhe St Ettiene, finalja e Kupës së Francës për vitin 2020. Në gjysmëfinalen e dytë atë mes St Ettiene dhe Rennes, skuadra e Claud Puel nxorri jashtë kompeticionit kampionët në fuqi të kompeticioni. Atëherë kur menduan se kjo ndeshje do i drejtohej shtesave një gol në minutën e 93-të i algjerianit Ryad Boudebouz, kualifikoi St Ettiene në finale falë suksesit me shifrat 2-1. Më herët Niang kishte kaluar në avantazh Rennes me një 11-metërsh në minutën e 33-të, ndërsa 10 minuta më vonë mbrojtësi Kolodziejczak arriti të kthente barapeshën. Tashmë vëmendja do të jetë e gjithë te finalja ndaj PSG edhe pse të dyja skuadrat kanë kohën e mjaftueshme për të menduar për këtë sfidë. Në fund të sfidës ndaj Rennes, tifozët e St Ettiene pushtuan fushën duke iu gëzuar kalimit të skuadrës së tyre në finalen e Kupës së Francës, pas plot 38 vitesh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency