Eredivisie

Stam emërohet trajneri i ri i PEC Zwolle

Eksperiencë e re në Eredivisie për Jaap Stam. Ish mbrojtësi i Milanit dhe Lazios ka marrë zyrtarisht drejtimin e PEC Zwolle skuadër tek e cila ka qenë trajner i përkohshëm për pak kohë por edhe asistent e trajnerit të parë nga viti 2011 deri në 2013-ën. Skuadra holandeze ku Stam ka nisur karrierën si futbollist është në pozita kritike në tabelën e klasfikimit pasi pozicionohet në vendin e 16-të dhe rrezikon seriozisht rrëzimin një kategori më poshtë. Për këtë arsye drejtuesit e Zwolle kanë punësuar në stol një njohje të vjetër tek i cili kanë besim se do t’i nxjerrë nga kjo situatë e vështirë. Për Jaap Stam kjo do të jetë eksperienca e dytë si trajner i parë pas aventurës tek Reading në Championship që zgjati rreth 2 vite.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency