Europa League

Starova: Ishim më lart se Hapoeli, atje për të fituar

Sulejman Starova, trajner i Laçit, ndjen keqardhje që skuadra e tij nuk arriti të merrte fitoren në takimin e parë me Hapoel Beer Shevan, pasi kurbinasit, sipas tij, luajtën më mirë se kundërshtari.

“Jam i kënaqur nga loja, pa modesti them se luajtëm më mirë se kundërshtari. Po të ishim me fat, në kundërsulme, do t’ia dilnim. Kjo është një skuadër me talente dhe e nxjerr golin dhe nga individi. Bëmë një lojë të mirë, u kënaqën edhe tifozët por më vjen keq që nuk fituam. Barazimi është jo i merituar për Hapoelin, por ky është futbolli. Duhet ta pranojmë. Gjithsesi, goli i pësuar prej nesh, ishte meritë e atyre, sepse skuadra ishte e rreshtuar mirë, por klasi i tyre të bën të ndëshkohesh.”

Ndeshja e kthimit: Nuk kemi çfarë ndryshojmë. Ne do të bëjmë lojën tonë. Lojtarët kanë marrë eksperiencën e tyre në këtë turne. Shpresojmë që edhe atje të bëjmë një figurë të mirë.

Shanset për kualifikim: Goli jashtë fushe të penalizon. Lamë terren, sepse kështu mund ta përballonim këtë skuadër. Por kaq janë mundësitë e skuadrës. Të gjithë dhanë maksimumin. Hapoeli është favorit me 1-1, por ne nuk kemi çfarë të humbim. Është kënaqësi. Më datë 18, shpresoj që lojtarët të jenë me të njëjtat fuqi i për këtë skuadër. Ne shkojmë për të fituar lojën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency