Kategoria Superiore

Starova: Kjo humbje na prishi shumë punë, duhet të bëjmë më tepër!

Jashtëzakonisht i zhgënjyer Sulejman Starova për humbjen që Laçi i i tij pësoi në Vlorë ndaj Flamurtarit, disfatë kjo që komplikon ndjeshëm misionin Europë për kurbinasit.

“Morëm një gol të evitueshëm. Kjo na i komplikoi lojën. Kishim mundësinë tona. Një pjesë e mirë e lojtarëve titullarë nuk dhanë maksimumin. Ishim përgatitur për të dhënë maksimumin, mungoi cilësia.Rastet i kishim. Flamurtari u mbrojt me shumë forca. Duhej një alternim i lojës nga krahët. Nuk ishim siç kemi qenë në përgjithësi në transfertë, si ndeshjet e tjera. Na vjen keq. Duhet të marrim pikët tona në ndeshjet e mbetura dhe të bëjmë llogaritë tona”.

Makthi i transfertave. A ju ka vënë në gjumë fakti se Flamurtari dhe Skënderbeu janë jashtë Europës?

Ne e kishim mundësinë në Tiranë me Partizanin. Skuadra ka luajtur mirë me mundësitë që ka pasur. Në qoftë se do kishim pikën me Kukësin dhe fitoren me Partizani do ishte një situatë ndryshe. Kemi qenë aty aty me skuadrat. Kemi qenë njëcik edhe të pafat.Flamurtari ishte pa presion ditën e sotme, nuk kishte se çfarë të humbiste. E dinim shumë mirë që kishim një finale të parakohshme.Në kushtet kur ne 3 pikët i kishim “flori” nuk ka sens nënvlerësimi. Kishin një motiv për të na kundërshtuar ne, qoftë dhe për një ambicie vendi”, u shpreh Starova.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency