Serie A

Start me ‘malore’ për Oddon, por në Udine besojnë

Massimo Oddo është emëruar trajner i Udineses në fillim të kësaj jave, ku ka zëvendësuar pikërisht Gigi Del Nerin, por duket se aventura e tij do të fillojë menjëherë me një ‘malore’ të fortë.

Udinese do të presë nesër në ‘Friuli’, kryesuesit e Serisë A, Napolin, që po luan një futboll fantastik, kohët e fundit. Këtë e pranon edhe vetë Oddo, që shprehet se skuadra e Sarrit është një prej më të fortave në botë dhe luan një futboll shumë të shpejtë.

“Presim një prej skuadrave më të forta në botë, që luan një futboll shumë të shpejtë dhe është e vështirë për t’u përballuar. Gjithsesi, ne jemi gati dhe do të kërkojmë maksimumin. Edhe nëse Napoli fiton, e sigurt është që do t’i duhet të djersijë shumë për këtë. Kam vërtetë respekt e vlerësim për skuadrën e Sarrit, por çdo ekip e ka një pikë të dobët. Nesër do të hedh në fushë formacionin më të mirë dhe kam besim se në fund të 90-minutëshit, do të dalim të pamposhtur”, tha trajneri i ri i Udineses, Massimo Oddo.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency