Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Starton La Casa de Quiz/ Garë e fortë mes konkurrenteve, diferencën e bën 1 pikë!

La Casa de Quiz nisi fazën e saj të dytë, atë edhe më vendimtaren pasi dy ditë para se të startojë Kupa e Botës në Katar, do të shpallet edhe fituesi i këtij GameShoë të drejtuar nga Gjergji Stefa. Tetë konkurrentët e kualifikuar në fazën e parë, iu bashkuan tetë të tjerëve që ishin kualifikuar më herët nga audicionet.

Nga puntata e parë e fazës së dytë, u përballën Dorjan Terziu dhe Erjon Kurti teksa deri në fund u zhvillua një përballje me shumë rivalitet teksa në fund ai që festoi dhe fitoi të drejtën e kualifikimit ishte konkurrenti Terziu i cili triumfoi me vetëm një pikë diferencë duke marrë statusin e çerekfinalistit të parë. La Casa de Quiz rikthehet sërish të premten e ardhshme, në orën 21:00.

 

Lajme të tjera

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Kombëtare

Mjaft i dëshpëruar u shfaq trajneri Sylvinho në intervistën për SuperSport, pas humbjes minimale në Poloni. Trajneri brazilian nuk i kurseu komplimentet për atë...

Premier League

Tottenham shkarkon Conten. Lajmi ishte në ajër prej ditësh por mbrëmjen e të dielës ka ardhur edhe zyrtarizimi i prishjes së bashkëpunimit mes palëve....

Euro 2024

Shqipëria e nis me humbje edicionin e ri të kualifikueseve të Euro 2024, duke u mundur minimalisht 1-0 në Varshavë. Një gol i shënuan...