Abissnet Superiore

Zyrtare, Kategoria Superiore rinis në 3 qershor!

Në mbledhjen e mbajtur në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit pas disuktimeve të shumta u vendos zyrtarisht që futbolli në Shqipëri të rifillojë në datën 3 qershor. Dy opsionet e tjera të cilat u diskutuan mes zyrtarëve të FSHF-së dhe drejtuesve të klubeve ishin 31 maji dhe 7 qershori por për rifillimin u ra dakort për rrugën e mesme.

Në një takim të pak ditëve më parë me Ministrinë e Shëndetësisë, drejtuesit e FSHF-së prezantuan një protokoll të ngjashëm me modelet e ligave më të mira europiane, por edhe atyre të rajonit, ndërsa sot po konsultohet edhe me klubet.

Sot presidentët dhe drejtuesit e klubeve u njohën me të gjithë detajet e planit për rifillimin e Kategorisë Superiore dhe më pas do të pritet miratimi nga ana e qeverisë, për të rinisur stërvitjen individuale në 18 maj dhe rifillimin e kampionatit në 3 qershor.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency