Kategoria Superiore

Stërvitej prej dy ditësh në Shkodër, Vllaznia zyrtarizon sulmuesin nga Togo

Vetëm disa orë para ndeshjes me Kastriotin, trajneri Thomas Brdariç ka marrë një dhuratë për ditëlindjen edhe nga drejtuesit e klubit, që kanë zyrtarizuar sot afrimin e sulmuesit anësor nga Togo, Kodjo Elom Nya-Vedji.

Futbollisti 23-vjeçar mbërriti në Shkodër ditën e premte dhe kreu dy seanca stërvitore me kuqeblutë, duke bindur me performancën e tij, ndërsa sot erdhi edhe zyrtarizimi, pasi hodhi firmën mbi kontratë.

Kodjo Elom Nya-Vedji është 23 vjeç dhe luan në të dy krahët e sulmit, teksa shpejtësia është një nga cilësitë më të mira që disponon. Sulmuesi vjen nga kampionati malazez, ku së fundi ka qenë pjesë e Zetës dhe ka shënuar 3 gola në 16 ndeshje, ndërsa vlen të theksohet se është edhe pjesë e përfaqësueses së Togos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency