Premier League

Stil perfekt dhe futboll fantastik, Lampard i fiksuar pas ekipit të Serie A

Frank Lampard u shkarkua nga posti i trajnerit të Chelsea më 25 janar dhe që nga ai moment emri i tij është lidhur me disa skuadra të ndryshme.

Negociata u kryen me Crystal Palace dhe Norwich, por akordi mungoi dhe klubet e Premier League zgjodhën t’u besonin pankinat Patrick Vieira dhe Dean Smith.

The Telegraph shkruan se 43-vjeçari po e shfrytëzon në maksimum kohën e lirë, pasi po studion skuadra të ndryshme europiane.

Një ekip në veçanti e ka bërë për vete me stilin e futbollit që praktikon. Flasim për Atalantën e Berat Gjimshitit, që prej disa sezonave po prodhon një futboll fantastik.

Presing, lojë ultra ofensive dhe shumë gola të shënuar. Me zikaltrit italianë janë dashuruar shumë tifozë, mes tyre edhe Lampard.

Ish-mesfushori anglez po frymëzohet nga Atalanta dhe shpreson të rikthehet sa më shpejt në stol, për të hedhur në praktikë të gjithë idetë e akumuluara gjatë kësaj periudhe.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency