Kupa e Italise

Strakosha dhe Lazio ndalin Milanin, 0-0 në San Siro

Milani shfrytëzon dot faktorin fushë në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Italisë, pasi në San Siro kuqezinjtë barazuan 0-0 ndaj Lazios, duke lënë gjithçka të hapur përsa i përket kualifikimit për ndeshjen e kthimit. Pjesa e parë foli më shumë për skuadrën e Simone Inzaghit që nuk shfrytëzoi rastet që ju krijuan sidomos me Immobilen i rikthyer nga dëmtimi dhe jo në lartësinë e duhur. Në pjesën e dytë disi më mirë Milani por Strakosha u bë protagonist në minutat e fundit me një pritje fantastike ndaj Cutrones ndërsa në vazhdimin e aksionit turku Calhanonglu nuk gjeti portën, edhe pse gardiani shqiptar ishte i shtrirë në tokë. Kualifikimi do të vendoset në Olimpico me Milanin dhe Lazion që kanë shanse të barabarta për të avancuar në finalen e madhe të Kupës së Italisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency