Serie A

Strakosha ka një mesazh për ish shokun e skuadrës, De Vrij

Portieri shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha ka menduar sot të përshëndesë ish shokun e tij të skuadrësm Stefan De Vrij, i cili u prezantua dje te Interi.

Portieri i bardhekaltërve rishpërndau postimin e De Vrij si lojtar i Interit dhe përshkroi me shumë përzemërsi miqësinë mes tyre. “Ka qenë një nder të luaje me ty vëlla. Paç fat dhe zoti të bekoftë”, shkroi Strakosha, duke përshëndetur ish shokun e tij të skuadrës.

Mbrojtësi 24-vjeçar holandez luajti për 4 sezone te Lazio, para se të vendoste të transferohej te Interi me parametra zero, pas përfundimit të kontratës me bardhekaltrit.

Në sezonin që sapo lamë pas, De Vrij në mbrojtje dhe Strakosha në portë, ishin dy nga pikat kyçe të trajnerit Simone Inzaghi, që udhëhoqën Lazion drejt rezultateve mjaft të mira.

Era un onore giocare con te fratello in bocca al lupo e che dio ti benedica🙌🏼

A post shared by NEVER GIVE UP (@thomas_strakosha) on

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency