Bundesliga

Stuttgarti dhe A. Bielefeld në Bundesligë, në play out Werderi i Rashicës përballë Heidenheimit

Stuttgarti është skuadra e dytë pas Arminias së Bielefeldit që siguron ngjitjen në Bundesligën e Gjermanisë. Edhe u pse u mposht 1-3 nga Darmstadti në javën e fundit, Stuttgarti e mbyll në vendin e dytë, me 58 pikë, tri pikë më shumë se Heidenheimi, që dështoi të merrte pikë në fushën e Arminias së Bielefeldit, që dominoi me rezultat 3-0. Gafë e pafalshme për Hamburgun, që e mori asistin nga Arminia, për vendin e tretë, por nuk diti të shfrytëzonte.

Skuadra veriore u mposht thellë në shtëpi 1-5 nga Sandhausen dhe mbeti në vendin e katërt, me një pikë më pak se Heidenheimi, që do të luajë ndeshjen play out përballë Werder Bremenit. Sa i përket fundit të tabelës, ranë një kategori më poshtë Wehen dhe Dynamo Dresden, ndërsa Nurnbergu do të luajë në play out-in e Bundesligës 2.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency