Bundesliga

Stuttgarti nuk ia del në Play Out, Union Berlin ngjitet në Bundesligë

Union Berlini mbylli me sukses sezonin, teksa pas fazës Play Out, ia doli të ngjitet në Bundesligën 1, duke çuar një kategori më poshtë pikërisht Stuttgartin.

Skuadra kryeqytetase mori një barazim 2-2 në transfertën ndaj Stuttgartit, ndërsa mbrëmjen e sotme në Berlin, arriti të ruajë një tjetër barazim, këtë herë pa gola, duke fituar të drejtën për t’u ngjitur në Bundesligën 1.

Nga ana tjetër, Stuttgarti kishte disa sezone që vuante dhe endej në zonën e poshtme të renditjes, ndërsa këtë vit nuk ia doli dot të mbijetojë dhe do të duhet të provojë ringritjen nga sezoni i ardhshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency