La Liga

Suarez shmang humbjen e Atleticos, Sociedadi mbetet i vetëm në krye

Luiz Suarez shpëton Atleticon nga humbja përballë Real Sociedadit në “Wanda Metropolitano”. Sulmuesi uruguaian realizoi dy herë në pjesën e dytë, duke kthyer baraspeshën në rezultat, pasi ekipi bask kishte mundur ta tundte dy herë rrjetën me Sorloth në pjesën e parë dhe suedezin Isak në fillim të fraksionit të dytë.

Ta parin, atë të rezultatit të përkohshëm 1-2, ish-sulmuesi i Barcelonës e shënoi në minutën e 61-të, i shërbyer nga Joao Feliks, ndërsa të barazimit përfundimtar 2-2 e realizoi në të 77-tën, me penallti.

Një pikë e fituar me mund nga ekipi bask, që ka befasuar në këtë fillim sezoni, duke kryesuar LaLigan me 21 pikë, një më pak se Reali i Madridit dhe Sevilla.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency