Abissnet Superiore

Sulmi i përgjigjet thirrjes së Dajës, i bën 4 gola Lushnjës

Pas ndeshjes më Laçin, trajneri i Skënderbeut Ilir Daja i bëri apel sulmuesve që të shënojnë më shumë dhe të mbyllin ndeshjet. U tha, u bë! Ndaj Lushnjës, sulmuesit korçarë gjejnë rrjetën plot 4 herë dhe i japin fitoren 4-1 Skënderbeut.

Afrim Taku shënoi dy herë në pjesën e parë, ndërsa një ish i Skënderbeut, Fation Sefa barazoi përkohësisht shifrat. Në pjesën e dytë shënoi fillimisht Sowe dhe më pas Xhejms, vulosi shifrat finale 4-1.

Me këtë fitore Skënderbeu vijon të kryesojë i qetë, me 16 pikë në 6 javë, ndërsa tani mund të përqendrohet te sfida e të enjtes ndaj Partizan Beogradit, për Europa league.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency