Futboll

I theu hundën këngëtarit, jepet dënimi për Arda Turan

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Atletico Madridit, Arda Turan, aktualisht pjesë e Basaksehirit të Stambollit është dënuar me 2 vjet, 8 muaj e 15 ditë burg  për mbajtje pa leje të armëve të zjarrit dhe për kanosje, pasi qëlloi në ajër më qëllim trembjen dhe shkaktimin e panikut. Futbollit turk është çliruar nga akuza e ngacmimit seksual. Gjithsesi, vendimi është pezulluar, pasi, sipas medieve në Turqi, Turan nga ka precedentë penalë.

Ngjarja e rëndë ndodhi tetorin e kaluar në një lokal nate në Stamboll, ku Turan u përfshi në një zënke me këngëtarin Berkay Sahin për shkak të disa fjalëve të rënda që futbollisti i kishte thënë bashkëshortes së tij, Ozlem.

Muzikanti kishte thyer hundën, ndërsa Turan e kishte ndjekur deri në spital, ku kishte shkrepur disa herë pistoletën, veprim që sipas avokatëve të ish-futbollistit të përfaqësueses së Turqisë, kishte ndodhur aksidentalisht.

Në fakt, për ish-kapitenin e Turqisë bëhet fjalë thjesht për episodin e fundit negativ. Vitet e fundit Turan ishte bërë protagonist me kërcënime ndaj një gazetari dhe me një pezullim prej 16 ndeshjesh pasi kishte shtyrë anësor dhe plagosur një arbitër tjetër.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency