Bundesliga

Sulmoi seksualisht një 18-vjeçare, futbollisti i Bundesligës arrestohet në Ibiza

Pushime të shfrenuara mund të konsiderohet ato për një lojtar që aktivizohet në elitën e futbollit gjerman, Bundesliga. Sipas mediave britanike, një 25-vjeçar pjesë e një prej klubeve më të njohura gjermane dhe që ka fituar tituj është arrestuar në Ibiza pasi ka sulmuar seksualisht një 18-vjeçare.

Gjeneralitetet e futbollistit të përfunduar nën akuzë nuk bëhen të ditura, por ai së bashku me një mik të tijin kanë kryer një akt të turpshëm ndaj vajzës 18-vjeçare, e cila ka përfunduar në spital.

Pritet që lojtari identiteti i të cilit për momentin mbahet i fshehur të dalë para gjykatës teksa do të vendoset nëse do të vuajë ndjekje penale apo do të gjykohet në liri.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

Premier League 2022/2023

PWDLGFGADifPts
1Manchester City
2
2
0
0
6
0
+6
6
2Arsenal
2
2
0
0
6
2
+4
6
3Brentford
2
1
1
0
6
2
+4
4
4Tottenham Hotspur
2
1
1
0
6
3
+3
4
5Newcastle United
2
1
1
0
2
0
+2
4
6Leeds United
2
1
1
0
4
3
+1
4
7Chelsea
2
1
1
0
3
2
+1
4
8Brighton & Hove Albion
2
1
1
0
2
1
+1
4
9Aston Villa
2
1
0
1
2
3
-1
3
10Nottingham Forest
2
1
0
1
1
2
-1
3
11AFC Bournemouth
2
1
0
1
2
4
-2
3
12Liverpool
2
0
2
0
3
3
0
2
13Fulham
2
0
2
0
2
2
0
2
14Wolverhampton Wanderers
2
0
1
1
1
2
-1
1
15Leicester City
2
0
1
1
4
6
-2
1
16Crystal Palace
2
0
1
1
1
3
-2
1
17Southampton
2
0
1
1
3
6
-3
1
18Everton
2
0
0
2
1
3
-2
0
19West Ham United
2
0
0
2
0
3
-3
0
20Manchester United
2
0
0
2
1
6
-5
0


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency