Futboll

Sulmuan zyrtarin e lartë, ja çfarë rrezikojnë Kokorin dhe Mamaev

Pas një nate të çmendur, e cila kulmoi me agresion ndaj një punonjësi të Ministrisë së Industrisë ruse, futbollistët  Alexandr Kokorin i Zenitit dhe Pavel Mamaev i Krasnodarit u paraqitën në një komisiariat të Moskës e gjenden aktualisht në burg. Sipas mediave lokale, dy lojtarët rrezikojnë një dënim deri në 5 vite, që mund të jetë akoma më i rëndë, pasi, para kësaj ngjarjeje, ata kishin sulmuar edhe shoferin e një prezantueseje të njohur ruse, Olga Ushakova, së bashku me dy persona të tjerë.
Policia bëri të ditur se Kokorin e Mamaev janë në masë arresti dhe mund të qëndrojnë në burg për 48 orët e ardhshme, por gjithsesi është akoma shpejt për të dhënë një vendim përfundimtar. Klubi i Zenitit ka tërhequr fanellën e Kokorin nga dyqani i tyre online, ndërkohë që Krasnodari ka bërë të ditur se Mamaev do të ndëshkohet ashpër me të gjitha mënyrat e lejueshme. Flitet se të dy futbollistët mund të humbasin vendin e tyre në ekipet respektive si dhe do të përjashtohen përjetësisht nga kombëtarja e Rusisë. Të dyja sulmet kanë ndodhur të hënën, një ditë pas ndeshjes mes Zenitit e Krasnodarit, e vlefshme për kampionatin rus.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency