Gossip

Sulmuesi argjentinas dhe modelja braziliane i japin fund romancës (Foto)

Ish futbollisti argjentinas Ezequiel Lavezzi i ka dhënë fund romancës së tij me modelen e njohur braziliane Natalia Borges. Lajmi është dhënë nga mediat rozë në Brazil e Argjentinë, ndërsa dy protagonistët e kanë pranuar në heshtje, duke mos dhënë asnjë reagim.

Çifti Lavezzi-Borges tërhoqën vëmendjen gjatë periudhës së karantinës, pasi ishin vendosur në një nga ishujt Karaibe dhe ndanin vazhdimisht momentet e tyre më të bukura me fansat në rrjetet sociale.

Megjithatë pas përfundimit të karantinës, Lavezzi ka lëvizur në Europë, kryesisht në Itali e Francë, ndërsa modelja braziliane është rikthyer në New York, ku edhe punon prej disa kohësh, ndërsa distanca ka sjellë edhe ftohje të marrëdhënies mes tyre.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency