Bundesliga

Sulmuesi i Bayernit pozitiv me COVID, dorëzohen dy nga “rebelët” e pavaksinuar

Pesë lojtarë të Bayern Munchen nuk kanë pranuar të vaksinohen gjatë kësaj periudhe: Joshua Kimmich, Eric-Maxim Choupo-Moting, Michael Cuisance, Serge Gnaby dhe Jamal Musiala.

Dy të fundit janë dorëzuar dhe kanë marrë dozën e parë nga mjeku i klubit bavarez. Presioni i Bayernit me ulje rrogë, por edhe dëshira për të evituar qëndrimin në karantinë, ka ndikuar që Gnabry dhe Musiala të pranojnë marrjen e vaksinës.

“Rebelët” janë reduktuar në tre deri tani, teksa njëri prej tyre, sulmuesi Choupo-Moting, ka rezultuar pozitiv me Covid-19 në testet e kryera.

Me anë të një deklarate zyrtare, klubi i Bayernit bëri të ditur se 32-vjeçari nga Kameruni gëzon shëndet të mirë dhe ka nisur menjëherë karantinën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency