Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Sulmuesi i Juventus bie pre e hajdutëve, i vjedhin Range Rover dhe bizhuteri me vlerë mijëra euro

Sulmuesi i Juventus Kaio Jorge ka rënë pre e një bande hajdutësh, që kanë hyrë në shtëpinë e tij në Torino.

Sipas raportimeve të medieve italiane, brazilianit i është vjedhur një Range Rover, veshje që i përkisnin atij dhe të ëmës, një ipad dhe bizhuteri e ora me vlerë disa mijëra euro.

Lexo edhe: 

Në kohën që ka ndodhur grabitja, sulmuesi i “bardhezinjve” ndodhej me pushime në Brazil.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Kroacia do të jetë kundërshtari i radhës për Shqipërinë në Grupin B të Euro2024. Skuadra kuqezi vjen pas humbjes me Italinë, por pa humbur...

Bundesliga

Borussia Dortmund nuk humb kohë, teksa vetëm pak orë pas largimit të trajnerit Edin Terziç, emëron edhe pasuesin e tij. Turku Nuri Sahin do...