Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

Sulmuesi i kombëtares lë stadiumin duke çaluar, kavilja ka nevojë për akull

Armando Broja ishte një rrezik konstant për prapavijën italiane, mirëpo një dëmtim në kaviljen e majtë e detyroi të mbyllë para kohe ndeshjen miqësore, Shqipëri-Itali.

Sulmuesi që aktivizohet me Chelsea-n u largua nga fusha e lojës në minutën e 50-të të pjesës së dytë ndërsa duket se shqetësimi është jo i vogël pasi lojtarit iu desh të përdorte akull për të zbutur dhimbjet.

Tashmë, analizat do të jenë ato që do të përcaktojnë shkallën e dëmtimit të Brojës, ndërsa duket se sulmuesi nuk mund të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës miqësore, atë ndaj Armenisë të shtunën.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Xhuliano Skuka nis aventurën e re në Francë, ku do të jetë pjesë e Metz. Sulmuesi dibran kaloi me sukses testet mjekësore mëngjesin e...

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Premier League

Dëmtimi i Virgil Van Dijk është padyshim një lajm i keq për Jurgen Klopp, që sheh Liverpoolin e tij këtë sezon, shumë larg formës...

Francë

Transferimi i Xhuliano Skukës te Metz ishte padyshim më i bujshmi i këtyre viteve të fundit. Më i shtrenjti në historinë e kampionatit shqiptar....