La Liga

Sulmuesi i Real Madridit me Koronavirus, nuk rrezikohet sfida me City-n

Sulmuesi i Real Madridit, Mariano Diaz, ka rezultuar pozitiv në testin e Koronavirusit. Ai është izoluar në banesën e tij për të mos patur kontakte me njerëzit e tjerë. Sipas Cadena COPE, është e rëndësishme të theksohet se Mariano nuk është stërvitur këtë të martë dhe për këtë arsye nuk kishte asnjë kontakt me anëtarët e tjerë të ekipit, duke pasur parasysh që skuadra nuk është stërvitur as javën e kaluar.

Mariano Diaz do të humbasë ndeshjen e kthimit të Championsit, që Reali do ta zhvillojë në fushën e Manchester City-t.

Të gjithë lojtarët “merengues” e kaluan javën që lamë pas me familjet dhe miqtë e tyre, pasi trajneri Zinedine Zidane vendosi t’u japë një javë të plotë pushim me përfundimin e kampionatit. Të gjithë pjesëtarët e klubit madrilen iu nënshtruan testit për të kuptuar nëse do të ktheheshin të gjithë të pastër nga pushimet. I vetmi i konfirmuar pozitiv është Mariano, tashmë i karantinuar në banesën e tij.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency