Kosova

Sulmuesi i talentuar i Falkenbergs zgjedh të përfaqësojë Kosovën

Sulmuesi i talentuar 20-vjeçar Edi Sylisufaj ka vendosur të veshë fanellën e Përfaqësueses së Kosovës, ndërsa lajmin e ka dhënë vetë Federata e Futbollit në faqen e saj zyrtare.

I lindur në Suedi, Sylisufaj luan me skuadrën e Falkenbergs, ku këtë sezon ka shënuar 5 gola që prej fillimit të ndeshjeve në muajin qershor, ndërsa më herët ka luajtur edhe me skuadrat e moshave të Suedisë.

Aktualisht Federata e Futbollit në Kosovë ka nisur procedurat për të mbledhur dokumentacionin e nevojshëm për Sylisufajn dhe gjasat janë që sulmuesi 20-vjeçar të grumbullohet nga Përfaqësuesja e 21-vjeçarëve të Dardanëve që në muajin shtator.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency